Czy zagęszczanie włosów osłabia je?

zageszczanie wlosow

Zagęszczanie włosów to całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, który pozwala na uzyskanie efektu pełnej objętości nie tylko od nasady, ale i na całej długości. Dzięki takiej metodzie, osoby z naturalnie cienkimi włosami, lub takimi, które zaczęły wypadać np. na skutek stresu, mogą cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Na czym polega i jak przebiega proces zagęszczania włosów?

To czy procedura zagęszczania włosów wpłynie negatywnie na ich stan, zależy przede wszystkim od metody wykonania zabiegu. Zagęszczanie sporządzone za pomocą nowoczesnych, nieinwazyjnych metod nie uszkodzi stanu włosów, a wręcz przeciwnie – sprawi, że będą zdrowe i pełne blasku. Jedną ze skutecznych technik jest metoda systemu włosów, która stanowi trwałe zagęszczenie, a dodatkowo można za jej pomocą również przedłużyć włosy.

Jest to zabieg, który nie ingeruje w skórę głowy, dlatego nie narusza wyjściowej kondycji włosów i nie osłabia wzrostu naturalnych pasm. Kolejną polecaną techniką uzupełniania włosów jest zagęszczanie na mikroskórze, gdzie pasma nowych włosów umieszczone są na niewidocznej bazie. Taka metoda może być świetnym wyborem zarówno dla osób z cienkimi włosami, jak i dla tych, które chcą uzupełnić częściowy brak owłosienia, który może powstać na skutek dużego przerzedzenia.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu zagęszczania włosów?

Zagęszczanie włosów może być doskonałym sposobem na metamorfozę fryzury i poprawę wizerunku. Warto jednak korzystać z usług doświadczonych specjalistów i profesjonalnych salonów, które korzystają z odpowiednich technik. Wysokiej jakości metody zagęszczania włosów dostępne są w ramach usług pracowni włosów naturalnych Sukcesja, która oferuje również zabiegi fryzjerskie, przedłużania kosmyków, a także szeroki wybór peruk.

Zagęszczanie za pomocą naturalnych pasm, sprawia, że efekt jest niezwykle spójny i elegancki. Dodatkowe pasma nie odznaczają się ani od skóry głowy, ani od włosów wyjściowych. Dlatego dzięki sprawdzonym technikom, dobranym indywidualnie do kondycji włosów oraz preferencji Klienta, można uzyskać zadowalający efekt gęstych włosów. Fryzurę można zagęścić także okazjonalnie, często korzystają z tego panny młode, które chętnie wybierają metodę „clip in hair”, pozwalającą na tymczasowe dopięcie dodatkowych pasm.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top