Transmisja koncertu w Radiu dla Ciebie zamiast spotkania na żywo z publicznością

audycja online

W związku z zagrożeniem koronawirusem, koncert pianistki Beaty Szałwińskiej i basa Alexsandra Anisimova w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej pt. „Wśród pieśni Sergiusza Rachmaninowa” został odwołany. Wydarzenie organizowane przez Radio dla Ciebie miało odbyć się dziś o 19:00.

W związku z koniecznością odwołania koncertu, słuchacze Radia dla Ciebie będą mogli posłuchać w zamian koncertu artystów sprzed dwóch lat w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.

Koncert zostanie odtworzony dziś o 19.00 na antenie Radia dla Ciebie na 101 FM w Warszawie, w pasmach lokalnych oraz na www.rdc.pl/rdcplayer

Duet Beaty Szałwińskiej i Alexandra Anisimova to połączenie polskiej wrażliwości z rosyjską duszą. Aleksander Anisimov to rosyjski bas, solista największych scen operowych świata m.in. Metropolitan Opera, La Scala, czy Opera Bastille. Z Beatą Szałwińską łączy go miłość do muzyki, emocjonalne podejście do sceny i chęć dania z siebie wszystkiego, co piękne. Rozumiemy się bez słów i nie wyobrażamy sobie już tego, by zaprzestać wspólnych występów – mówi Beata Szałwińska. Nasza współpraca jest niezwykle głęboka, wręcz organiczna… Odbieramy świat w podobny sposób, czujemy muzykę każdą komórką swoich ciał i uzupełniamy się wzajemnie, co wyraźnie widać, gdy razem występujemy. Po prostu oboje kochamy to, co robimy i jesteśmy w tym prawdziwi. 

Zapraszamy Państwa do wysłuchania transmisji i w imieniu Artystów życzymy dużo zdrowia!

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top