Uzależnienie od nikotyny? Wybierz e-papierosy!

prezentacja

Wiele mówi się o tym, jak negatywny wpływ nikotyna wywiera na ludzki organizm. Niestety, paląc tradycyjne papierosy, w prosty sposób się od niej uzależniamy. Owego uzależnienia trudno jest się pozbyć, jednak nie jest to niemożliwe. Z pomocą przychodzą e-papierosy, które z jednej strony dają radość palenia, z drugiej zaś nie dostarczają do organizmu szkodliwej nikotyny.

Elektroniczny papieros zamiast tradycyjnego

E-papierosy zyskały dużą popularność już jakiś czas temu, kiedy zostały wprowadzone na polski rynek. Niemalże od razu podbiły serca osób, które chciały w prosty sposób rzucić palenie tradycyjnych papierosów. Jak się okazuje, palacz uzależniony jest nie tylko od nikotyny, ale również od samej czynności palenia. Kojarzy mu się ona pozytywnie, zatem nic dziwnego, że sięga po papierosa w stresujących chwilach. Dlatego też warto zamienić tradycyjne papierosy na e-papierosy, które dają taką samą radość z palenia, a przy tym nie dostarczają organizmowi szkodliwej nikotyny. Smak e-papierosów możemy zmieniać dowolnie, w zależności od tego, jaki liquid wybierzemy. Na rynku dostępne są również liquidy z nikotyną, które warto wybierać szczególnie na początek rzucania tradycyjnych papierosów, a następnie zamienić je na liquidy bez nikotyny.

Jak działają elektroniczne papierosy?

Papierosy elektroniczne, w przeciwieństwie do tradycyjnych, są wielokrotnego użytku. Wystarczy bowiem napełnić je wybranym liquidem i możemy powtarzać czynność palenia aż do jego wyczerpania. E-papierosy można w bardzo prosty sposób załadować – pod tym kątem działają one niemalże tak samo, jak telefon komórkowy. Należy bowiem podłączyć je do ładowarki, która wyposażona jest w kabel USB. E-papierosy ładują się stosunkowo szybko, dlatego w krótkim czasie możemy sięgnąć po nieponownie. Papierosy elektroniczne możemy zabrać ze sobą wszędzie, choć zasada ich palenia jest podobna, jak w przypadku tradycyjnych papierosów. Nie powinniśmy palić ich w restauracjach czy w miejscach użyteczności publicznej, chyba że w specjalnie wydzielonych do tego strefach.

Design dla wymagających

Nie jest tajemnicą, że tradycyjne papierosy nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, w przeciwieństwie do e-papierosów, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających osobach. E-papierosy idealnie prezentują się w naszych dłoniach, a co ważniejsze, nie pozostawiają na nich brzydkiego zapachu. Dzięki e-papierosom nasze ubrania czy rzeczy osobiste nie będą przesiąkać dymem nikotynowym, którego stosunkowo trudno jest się pozbyć.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top