Zamienniki perfum – 3 powody dla których warto na nie postawić

zamienniki perfum

Perfumy dla wielu osób mają niesamowicie duże znaczenie. Używane są po to by otaczać się pięknym zapachem i za jego pomocą móc nawet zaimponować innym. Są one jednak często bardzo drogie. Dobrym pomysłem na zastąpienie markowych zapachów mogą być zamienniki perfum. Oto 3 powody dla których warto postawić właśnie na zamienniki.

Po pierwsze – zamienniki są znacznie tańsze

Nie ma co ukrywać, że perfumy są drogie. Niektóre flakony potrafią kosztować kilkaset, a nawet i więcej złotych. Zamienniki perfum to z kolei zazwyczaj koszt rzędu 15-30 złotych za 50 mililitrów. Nie jest to więc wygórowana cena, dzięki czemu zamienniki perfum są dostępne dla praktycznie każdej osoby, której zależy na tym by otaczać się pięknym zapachem.

Niższa cena gdy chodzi o perfumy odpowiedniki oryginałów wynika z tego, że koszt ich dystrybucji oraz marketingu jest nieporównywalnie niższy. Największą część ceny perfum w sklepach stanowi bowiem właśnie ich marketing oraz koszta dystrybucji. Korzystają one z drogich flakonów, a reklamy w telewizji czy nawet w sieci praktycznie zawsze są kręcone z udziałem największych gwiazd, które za swoje usługi potrafią pobrać miliony dolarów.

Po drugie – zamienniki perfum to sprawdzone kompozycje

Praktycznie zawsze zamienniki perfum to bardzo wiernie odwzorowane popularne kompozycje. Tak naprawdę da się kupić zamiennik praktycznie każdego chętnie wybieranego przez klientów zapachu. Wszystkie z nich są dobrze odwzorowane i tylko osoby z bardzo sprawnym węchem są w stanie poznać, iż ktoś korzysta z zamienników.

Po trzecie – zamienniki perfum są wysokiej jakości

Dzięki temu, że dystrybucja zamienników perfum oraz ich reklama jest znacznie tańsza niż w wypadku markowych kompozycji znacznie więcej funduszy można poświęcić na zakup lub wytworzenie odpowiednich składników. W ten sposób zamienniki perfum, czyli tak zwane lane perfumy są trwałe i mają intensywny zapach, który na skórze utrzymuje się godzinami. Dobrze trzyma się również odzieży.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top