Dokąd wybrać się na urlop bez dzieci?

urlop bez dzieci

Choć kochamy nasze latorośle i trudno nam się z nimi rozstać, to mimo wszystko należy nam się co jakiś czas pełny reset. Urlop bez dzieci w szczególny sposób sprzyja wypoczynkowi i pozwala oderwać się od codzienności. Jeśli więc dojrzeliście już, aby zostawić pociech pod opieką najbliższych, wybierzcie się do hotelu tylko dla dorosłych? Przeczytaj dokąd najlepiej.

Co daje urlop bez dzieci?

Wiele osób staje przed dylematem, czy spędzić wakacje w rodzinnym gronie, czy wyjechać na urlop bez dzieci i cieszyć się swobodą oraz wolnością. Mimo że obydwie opcje mają tylu zwolenników co przeciwników, to urlop w formule „bez pociech” cieszy się coraz większym powodzeniem. Nietrudno się temu dziwić. Wakacyjny wjazd bez dzieci to czas na pełen relaks i oderwanie się od codziennych kłopotów i życiowej rutyny. To także okazja do realizacji wcześniej niepodjętych wyzwań i pasji, a także doskonały moment na budowę lub renesans relacji między partnerami.

Hotel dla dorosłych z widokiem na Giewont

Urlopowy wyjazd we dwoje rozpocznij od znalezienia dobrego hotelu, który zapewni komfortowe pokoje o wysokim standardzie, nowocześnie urządzone w zakopiańskim stylu. Zagwarantuje on ciszę i spokój, niezmącone tłumami turystów. Dobrze, gdy hotel dla dorosłych usytuowany jest w kameralnej części Kościeliska koło Zakopanego blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki temu będziecie mogli w kilka minut znaleźć się na tatrzańskim szlaku i wyruszyć w góry. Dobrym przykładem szczególnego miejsca jest butikowy Hotel Eco Tatry. To klimatyczny i  ekologiczny hotel, którego właściciele przykładają dużą wagę do ograniczania emisji odpadów, a także wykorzystywania energii odnawialnej.

Jakie atrakcje oferuje hotel dla dorosłych?

Pobyt bez dzieci jest okazją do wielu aktywności. Możecie cieszyć się swobodą i korzystać z dobrodziejstw gór oraz bogatej oferty sportowo-kulturalnej Zakopanego. W hotelu możecie spodziewać się obfitych i smacznych śniadań, przygotowanych z naturalnych regionalnych produktów. Wieczorem czekać będzie strefa relaksu SPA z sauną suchą i infrared oraz jacuzzi, w której po dniu pełnym wrażeń odzyskacie siły i energię do nocnego wypadu na Krupówki. Wspomniany hotel Eco Tatry w Kościelisku oferuje pobyty pakietowe, a wśród nich atrakcyjne pakiety termalne, świąteczne i sylwestrowe.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top