Kurtki robocze polecane na zimę 

ubranie do pracy

W okresie jesienno-zimowym wszystkim pracownikom terenowym niezbędne są wysokiej jakości robocze kurtki zimowe, które zapewnią im komfort termiczny przez wiele godzin pracy na zewnątrz. Dobre kurtki robocze są trwałe, wygodne, dobrze chronią przed zimnem, wiatrem i opadami, a także odprowadzają wilgoć i umożliwiają skórze oddychanie. Zapraszamy na przegląd polecanych kurtek dla pracowników.

Kurtki do pracy na mroźne dni

W szczególnie mroźne i wietrzne dni dobrze ocieplona i zabezpieczająca przed podmuchami wiatru kurtka jest na wagę złota. Niezawodne modele proponuje renomowana firma Snickers Workwear, szwedzki producent odzieży ochronnej i roboczej. Należą do nich m.in.:

  • ocieplana i wodoszczelna kurtka robocza 1102 AllroundWork wykorzystująca innowacyjną technologię 37.5, charakteryzująca się doskonałym systemem wentylacji i odprowadzania ciepła. Elastyczne wstawki zapewniają swobodę ruchów, a przedłużone rękawy, tył, wysoki kołnierz i duży kaptur dobrze chronią przed wiatrem i zimnem;
  • kurtka zimowa 1148 AllroundWork – lżejsza kurtka o dopasowanym kroju, chroniąca przed wodą i wiatrem, odporna na rozdarcie, z ocieplanymi kieszeniami, przedłużonym tyłem i wysokim kołnierzem.

Szukając kurtek roboczych zimowych w przystępnych cenach, warto wziąć pod uwagę ofertę sprawdzonych producentów takich jak Delta Plus czy Portwest. To solidne wyroby, które sprawdzą się w mniej wymagających warunkach – podpowiada nasz rozmówca z hurtowni odzieży roboczej Kris.

Ocieplane kurtki robocze wysokiej widoczności

Pracownicy drogowi, kolejowi i wszyscy, którzy pracują w pobliżu ulic lub maszyn potrzebują odblaskowych kurtek roboczych zimowych, zapewniających im dobrą widzialność nawet po zmroku i w warunkach ograniczonej widoczności, o jakie nietrudno w zimie. Najwyższej jakości ocieplane kurtki odblaskowe produkuje firma Snickers Workwear, a także Delta Plus. Wybierając odzież wysokiej widoczności, należy zwrócić szczególną uwagę, czy spełnia ona wymagania norm EN 20471 i EN 343.

Kurtki zimowe robocze odblaskowe powinny być przy tym równie wygodne i ciepłe jak inne kurtki zimowe dla pracowników. Dużym plusem jest regulowany kaptur, pojemne kieszenie i uszczelniane zamki błyskawiczne. Wysokiej jakości kurtki są również trwałe i nie tracą swoich właściwości pod wpływem częstego prania.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top