Na co zwrócić uwagę wynajmując biuro?

wynajem biura

Potrzeby lokalowe firm są zróżnicowane w zależności od tego, w jakiej branży prowadzą one swoją działalność. Tym, co łączy przedsiębiorstwa o różnych profilach, jest jednak konieczność znalezienia obiektu, w którym można ulokować swoje biura. Dzięki nowoczesnym technologiom IT pomieszczenia tego typu nie muszą znajdować się w pobliżu innych wykorzystywanych nieruchomości, ważne jednak, by spełniały podstawowe warunki stawiane takim powierzchniom.

Jakie powierzchnie biurowe są najbardziej poszukiwane?

Podstawowym kryterium, jakim w większości przypadków kierują się firmy poszukujące miejsca do ulokowania części lub całości swej działalności, jest odpowiednia wielkość lokali przeznaczanych pod biura na wynajem. W Poznaniu powierzchnie biurowe i magazynowe o różnym metrażu można znaleźć w obiekcie BussinesPark Grunwald. Daje on możliwość swobodnej aranżacji wynajmowanej przestrzeni oraz zagospodarowania pomieszczeń w zależności od potrzeb zainteresowanych przedsiębiorstw.

Obiekt jest wyposażony w niezbędną infrastrukturę i jest idealnym miejscem dla wielu podmiotów gospodarczych z uwagi na dostępność w bezpośrednim sąsiedztwie hal magazynowych o wysokości 9 m oraz placu manewrowego.

Klucz do sukcesu firmy – odpowiednia lokalizacja

Powierzchnie biurowe pod wynajem dostępne w kompleksie BussinesPark Grunwald cechuje dogodne położenie. Strefa, zajmująca powierzchnię 9 ha, znajduje się w pobliżu ulicy Grunwaldzkiej, która będąc jedną z głównych ulic miasta, pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do centrum. Takie usytuowanie biur sprawia, że bez problemu można do nich dotrzeć, również korzystając z komunikacji miejskiej, w tym linii tramwajowej. Wielkim atutem BussinesPark Grunwald jest również fakt, że ulokowany jest on w sąsiedztwie ważnych tras przelotowych – zaledwie kilka minut będzie dzieliło wynajmowane biura od trasy S11 i autostrady A2. Kolejnym atutem są wygodne i duże miejsca parkingowe, dostępne w odpowiedniej ilości.

Elastyczne warunki wynajmu

Decydując się na wynajęcie powierzchni biurowej w kompleksie Bussines Park Grunwald, można liczyć na korzystne warunki współpracy – solidne wykończenie wnętrz, dobrą infrastrukturę obiektu i elastyczny czas wynajmu.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top