Czy wykonując masaż biustu da się go powiększyć

masaz biustu

Każda kobieta marzy o tym, aby posiadać jak największy, najlepiej zadbany biust. Przedstawicieli płci pięknej uważają bowiem, że biust to część ciała, która najbardziej interesuje przedstawicieli płci przeciwnej. Jak wynika z badań, aż czterdzieści procent przebadanych pań uważa, że ich biust nie wygląda w sposób, który by je zadowalał. Nierzadko skarżą się, że ich atrybut kobiecości jest zbyt mały, co powoduje u nich kompleksy. Co zatem zrobić, by z powodzeniem powiększyć rozmiary swojego biustu? Tego dotyczył będzie poniższy artykuł.

Co zrobić, by powiększyć biust?

Panie znają mnóstwo sposobów na to, by powiększyć biust. Niektóre decydują się na bolesne operacje plastyczne, inne biorą tabletki czy smarują się specjalnymi kremami bądź maściami. Na szczęście są jednak sposoby domowe, które działają i nie będą nas kosztowały ani złotówki. Niemożliwe? A jednak! Powiększenie atrybutu kobiecości zapewni nam z powodzeniem masaż ujędrniający biust!

Masaż biustu – czy powiększa biust?

Masaż biustu efekty daje z pewnością wykonywany w sposób systematyczny. Wykonując masaż biustu, należy mieć na uwadze, aby nie sprawiał bólu. Należy przeprowadzać go z chirurgicznym wyczuciem oraz precyzją. Masaż biustu musi być wykonywany według jednej, najważniejszej zasady, która brzmi następująco: masaż na powiększenie biustu zawsze należy wykonywać w kierunku pach, nigdy odwrotnie! W przypadku gdy wykonując masaż stosujemy olejki, trzeba pamiętać, by nie wmasowywać ich w brodawki.

Jak wykonywać masaż na powiększenie biustu?

Masaż na powiększenie biustu można wykonywać masując jednocześnie obie piersi bądź jedną, wedle uznania. Piersi należy lekko uciskać, wykonując 100 okrążeń na jedną pierś. Nie wolno odrywać dłoni od skóry. By wzmocnić działanie przeprowadzanego domowego zabiegu, masaż na powiększenie biustu powinien być poprzedzony i zakończony oblaniem piersi wodą – raz zimną, raz ciepłą.

Czy partner może pomóc przy wykonywaniu masażu na powiększenie biustu?

Wtedy należy położyć się na plecach. Partner powinien masować obie piersi jednocześnie. W przypadku gdy to mężczyzna odpowiada za masowanie biustu, masaż biustu powiększający daje znacznie większe efekty. Pobudzenie gruczołów następuje bowiem o wiele szybciej. Partner powinien położyć dłonie na piersi oraz zacząć lekko je ugniatać, po czym wykonywać kółka i masować biust w odpowiednim tempie. Należy przy tym pamiętać, że masaże na powiększenie biustu nie powinny być wykonywane ani za szybko ani za wolno.

Jakie efekty dają przeprowadzane w domu masaże na powiększenie biustu?

Przede wszystkim należy pamiętać, że wykonywany w domu masaż biustu w żaden sposób nie powinien być porównywany z profesjonalnymi zabiegami przeprowadzanymi w renomowanych klinikach chirurgicznych. Systematycznie wykonywane masaże biustu z pewnością przyczynią się do wzmocnienia krągłości biust oraz ich jędrności. Najczęściej rozmiar miseczki stosowany przez kobiety się nie zmienia, ale jak relacjonują panie miseczki są wypełnione w prawie 100%. Pierwsze efekty wykonywanej w domu kuracji widoczne są po okresie około trzech miesięcy. Jeśli chcemy zyskać większy rozmiar, na efekt trzeba poczekać rok.

Na co jeszcze wpływają masaże?

Oprócz powiększenia biustu, masaże przyczyniają się również do wygładzenia skóry oraz do zmniejszenia bardzo dokuczliwych rozstępów. Oprócz tego, dzięki wykonywanym masażom można samodzielnie sprawdzić, czy na naszych gruczołach nie pojawiły się niepokojące zmiany, takie jak guzki. Jeśli będziemy podejrzewać, że się pojawiły, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Podsumowanie

Sposobów na powiększenie biustu w dwudziestym pierwszym wieku jest mnóstwo. Efektownym i nie wymagającym wydawania pieniędzy są opisane tutaj masaże, które z pewnością warto wykonywać.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top