Stylizacje dla wielbicieli ciężkich brzmień

stylizacja

Ciekawie dobrana i niebanalna stylizacja pozwala lepiej wyrazić siebie. Wiedzą o tym zwłaszcza wielbiciele muzyki, dla których ukochana kapela to nieraz jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Wiernym fanom z pomocą przychodzą między innymi koszulki z zespołami. Od lat stanowią one modny element ubioru, ale dzięki nim można również wyrazić wsparcie dla uwielbianej grupy.

Niebanalny dodatek

Koszulek z zespołami projektowanych jest naprawdę wiele. Obecnie każdy większy (a na pewno koncertujący) zespół wypuszcza linię produktów sygnowanych swoim logo. Najpopularniejszym gadżetem sprzedawanym po występach są właśnie koszulki, nieraz oferta wzbogacona jest także o bluzy z kapturem bądź czapki. Jednak to właśnie koszulki z zespołami są najczęściej widywane na ulicach – lub pod sceną, na festiwalach czy w klubach. Nie sposób nie zauważyć przy tym, że najbardziej wyróżniają się w tłumie fani cięższych brzmień. T-shirty nawiązujące do zespołów rockowych czy metalowych są nie tylko wyrazem wsparcia dla grupy, lecz również przykuwającym wzrok elementem odzieży. Jako ze utrzymane są zazwyczaj w ciemnej kolorystyce, można je nosić na co dzień. Charakterystyczne czcionki i motywy nawiązujące do stylistyki danego zespołu sprawiają z kolei, że taka koszulka będzie wyglądać niezwykle stylowo. Niewątpliwą zaletą posiadania koszulki z logo ulubionego zespołu jest również fakt, że może ona być ciekawym punktem zaczęcia rozmowy – warto pamiętać że nawet w kawiarni czy na imprezie spotkać można kogoś, dla kogo ulubiony zespół jest równie ważny.

Z czym zestawiać koszulki?

Niezależnie od pory roku i panującej aury, koszulki z zespołami są elementem garderoby, który powinien mieć w szafie każdy wielbiciel koncertów. Dobrą wiadomością jest fakt, że projektowane są fasony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Panie powinny jednak pamiętać, że również męski t-shirt z nadrukiem ukochanej kapeli może stanowić podstawę oryginalnej stylizacji. Ostrzejsze granie kojarzy się raczej z ciemnymi barwami, i takie są też zazwyczaj barwy koszulek. Czarne, ciemnoszare czy grafitowe, nieraz ozdobione są mocniejszym akcentem w kolorze chociażby krwistej czerwieni. Jednak dzięki stonowanej kolorystyce łatwo je zestawić z innymi elementami odzieży. Do koszulek z zespołami pasować będą skórzane kurtki (zwłaszcza kultowe ramoneski), ciemne, obcisłe spodnie i motocyklowe buty. Stylizację można uzupełnić również niebanalnym nakryciem głowy, na przykład stylowym kapeluszem lub bandaną. Do takich koszulek doskonale pasuje również wszelkiego rodzaju biżuteria – od delikatnych, srebrnych bransoletek założonych w dużej ilości na nadgarstek do ciężkich, metalowych łańcuchów.

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top